שכתוב עבודות אקדמיות לקראת הגשה

רוב הסטודנטים נעזרים במהלך התואר בקניית עבודות מוכנות ממאגר עבודות אקדמיות, אפשר לומר שזה סוד גלוי. זה פתרון נהדר למי שאין לו תקציב להזמין כתיבת עבודה מקורית. אפשר למצוא אחלה עבודות מוכנות במאגרים כמו ספיטבול או סמינריון ואחרי זה כל מה שנשאר לעשות זה לשכתב את העבודה ולהגיש.

למה חשוב לעשות שכתוב לעבודה קנוייה לפני שמגישים?

כשקונים עבודה ממאגר עבודות אקדמיות, רוב הסיכויים שהעבודה הזו הוגשה כבר לפחות פעם אחת על ידי מי שכתב אותה. לפעים גם חלקים מהעבודה מופיעים גלויים. מה שזה אומר, זה שהמרצה יכול בקלות לגלות שהעבודה אינה מקורית. אם אתם רוצים לבדוק בעצמכם, גם אתם יכולים לבצע בדיקת מקוריות של עבודות אקדמיות באתר אנליסיס4U.

לכן, אחרי שקונים עבודה במאגר, חשוב מאד לעשות לה שכתוב – שינוי של הניסוח ככה שהיא נראית חדשה ומקורית, אך למעשה מכילה את התוכן והרעיונות של העבודה המקורים אחד לאחד, פשוט במילים אחרות. על ידי ניסוח מחדש של העבודה, אתם יכולים להבטיח שאתם מגישים משהו שהוא לא עותק מדויק של עבודה שכבר הוגשה, וככה להמנע מהסיכון להאשמה בהעתקה.

שכתוב עבודות

איך עושים שכתוב של עבודה אקדמית?

שיטה אחת של שכתוב עבודות אדמיות היא לקרוא את העבודה המקורית ולאחר מכן לכתוב את הרעיונות העיקריים במילים שלך. לאחר מכן תוכל להשתמש בהערות אלו כבסיס לעבודה המשוכתבת, תוך הקפדה על אותו מבנה ורעיונות בסיסיים.

החסרון: שיטה זו לוקחת המון זמן והיא קשה הרבה יותר ממה שנדמה: בייחוד אם העבודה שעליה מתבססים כתובה היטב ויש תחושה שכל שינוי של הניסוח רק יוריד מאיכותה. כך או כך, מילים וניסוחים נתקעים לנו בראש ולרוב נתקשה ליצור משפט חדש שאינו שונה לחלוטין מה משפט המקורי. עבור מי שלא מנוסה בשכתוב, שכתוב עבודה סמינריונית למשל עשוי לקחת אותו סדר גודל של זמן כמו כתיבת עבודה סמינריונית מאפס.

שיטה נוספת היא להשתמש בכלי ניסוח מחדש או בתוכנה. כלים כאלה יכולים להיות מועילים ביצירת גרסה חדשה של העבודה, אך חשוב לעיין בקפידה בפלט כדי לוודא שהוא משקף במדויק את המשמעות הנכונה ואינו מכיל שגיאות או ניסוח מביך.

החסרון: בוודאות גמורה, העבודה שתתקבל תזדקק לשכתוב ידני כדי לתקן שיבושים וטעויות שבהחלט יעלו חשדות אצל המרצה. מה גם שכלי אוטומטיים נסמכים על מה שכבר קיים ברשת כך שאם המטרה היא להמנע מחשד להעתקה, זה לא פתרון בטוח ב-100% לשכתוב עבודות.

שכתוב עבודות בהאקדמיק – השיטה היחידה שעובדת

השיטה השלישית והכדאית היא להעזר בשירות שלנו של שכתוב עבודות אקדמיות. הצוות שלנו מורכב מאקדמאים הבקיאים בכל תחומי הידע האוניבריסטאים. בזכות מקצועיונו ונסיוננו אנו שומרים על שפה אקדמית תקינה וניסוחים נאותים ומקוריים לכל אורך העבודה המשוכתבת. בשכתוב העבודה, אנחנו משנים את הניסוחים כך שיהיו שונים מהמקור אבל שומרים על הרעיונות, המידע והמבנה של העבודה כך שהיא לא מאבדת מערכה האקדמי. לקנות עבודה ולשלוח לשכתוב זו דרך טובה לאזן בין תקציב נמוך לבין הצורך להבטיח את מקוריות העבודה.

צריכים שכתוב של עבודה אקדמית? אתם כבר במקום הנכון

פשוט שלחו לנו במייל rewrite@hackademic.co.il או בטופס כאן למטה את העבודה שצריך לשכתב (אפשר לצרף הנחיות נוספות אם יש) ואנחנו נחזור אליכם בהקדם עם הצעת מחיר:  פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת


   למה לעבוד איתנו?

   % 0
   דיסקרטיות
   % 0
   איכות
   % 0
   מחיר הוגן
   % 0
   מהירות

   פנו אלינו עכשיו

   ותנו להאקדמיק לפצח לכם את התואר

   קבלו הצעת מחיר משתלמת

   מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.