פתרון ממ"נים בקורס סוציולוגיה של החינוך

הקורס סוציולוגיה של החינוך (10485) הוא קורס חשוב ובכרחי בלימודי חינוך. הוא פותח שער להיבט הסוציולוגי של החינוך, מפגיש את הלומדים עם פרדיגמות סוציולוגיות מרכזיות בהקשרים חינוכיים, ועם מודלים וגישות ראשיות במחקר. בית הספר הוא מרחב מרכזי ביותר של חיברות עבור ילדים, ומשום כך ההיבט הסוציולוגי של בית הספר כל כך חשוב. כמו כן, הקורס עוסק במקום של בית הספר בהקשר הסוציולוגי הרחב של המבנה החברתי הכולל. פתרון ממנים בסוציולוגיה של החינוך הוא תנאי להכרה בקורס לתואר.

 

אילו ממ"נים צריך להגיש בקורס סוציולוגיה של החינוך?

על מנת לעבור את הקורס יש להגיש מטלות במשקל כולל של 22 נקודות לפחות. לשם כך ניתן לעשות שילובים שונים של שלושה מתוך ארבעת הממנים, כאשר ממ"ן 11 הוא ממן חובה. ניתן להגיש את כל ארבעת הממ"נים, ואז הממן עם הציון הנמוך ביותר לא ישוקלל בציון הסופי. בחלק גדול מהממ"נים יש שאלה עם קטע קריאה מן העיתונות שיש להשיב על שאלות לגביו.

 

ממן 11 בסוציולוגיה של החינוך

ממ"ן 11 הוא חובה, ומשקלו 8 נקודות. הוא עוסק בפרדיגמות סוציולוגיות, בהגדרת התחום ובשאלות וגישות מחקריות בסוציולוגיה של החינוך. בשביל לפתור ממ"ן זה נדרשת היכרות עם מושגים כמו "דמיון סוציולוגי", עם הפרדיגמות המרכזיות, וכן יש לקרוא מספר מאמרים מן המקראה.

 

ממן 12 בסוציולוגיה של החינוך

ממ"ן 12 הוא בחירה ומשקלו 8 נקודות. הממן עוסק בתאוריות מרכזיות. פתרון הממן דורש היכרות מעמיקה עם התאוריות של מרקס ושל ובר ועם תאוריית השיעתוק התרבותי, וכן הבנה נרחבת של המושגים "תכנית הלימודים הסמויה", "אקלים בית ספרי" ועוד. כמו כן נדרשת קריאה של מספר מאמרים ממקראת המאמרים של הקורס.

 

ממן 13 בסוציולוגיה של החינוך

ממ"ן 13 גם הוא הינו ממ"ן בחירה, ומשקלו 7 נקודות. הוא עוסק במתח בין הטמעה לרב תרבותיות בבית הספר ומחוצה לו, ובפרקטיקות של גיבוש זהות לאומית בין כתלי בית הספר. לשם פתרון הממן נדרשת קריאה של מאמרים מן המקראה ושליטה בעיקרי הפרדיגמה הפונקציונליסטית.

 

ממן 14 בסוציולוגיה של החינוך

ממ"ן 14 הוא הממן האחרון, גם הוא לבחירה ומשקלו 7 נקודות. הממ"ן עוסק בשוויון ואי שוויון במערכת החינוך, באידיאולוגיות פוליטיות ובאופן בו הם משפיעים על המערכת. נדרשת היכרות מעמיקה עם הטענות של האידאולוגיה הפוליטית הסוציאליסטית ושל האידאולוגיה הפוליטית הליברלית-קפיטליסטית, וכן קריאת מאמרים מן המקראה.

 

פתרון ממ"נים בקורס סוציולוגיה של החינוך

למרבה המזל, אפשר להזמין מאיתנו פתרונות לכל הממ"נים בקורס סוציולוגיה של החינוך. הצוות המיומן והרב תחומי שלנו כולל שועלי-קרבות וותיקים בממ"נים בסוציולוגיה של החינוך של האוניברסיטה הפתוחה. אפשר להזמין מאיתנו פתרונות לכל מטלות מנחה בקורס:

 • פתרון ממ"ן 11 בקורס סוציולוגיה של החינוך
 • פתרון ממ"ן 12 בקורס סוציולוגיה של החינוך
 • פתרון ממ"ן 13 בקורס סוציולוגיה של החינוך
 • פתרון ממ"ן 14 בקורס סוציולוגיה של החינוך

צריכים ממ"ן אחר? אל תהססו לפנות!

 

הזמינו פתרון ממ"ן עכשיו

אם גם אתם מתמודדים עם העומס בלימודים ורוצים להגיש את הממ"נים לקורס "סוציולוגיה של החינוך" בזמן, תוכלו להזמין פתרון ממ"נים בתהליך מהיר ופשוט.

אנחנו יעילים מאד ומתחייבים לדיסקרטיות. פשוט שלחו לנו למייל mmn@hackademic.co.il או בטופס למטה את כל החומר של המטלה (חוברת הקורס, ספרי הלימוד ומדריך הלמידה), ואנחנו נענה מהר עם הצעת מחיר, תאריך מסירה ולינק לתשלום. מיד לאחר התשלום נתחיל בעבודה וכך בתאריך המסוכם תקבלו פתרון מלא ומקורי לממ"ן, העונה על כל ההנחיות.

 

צריכים עזרה עם הממ"נים? מלאו את הטופס ושלחו:  צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

  שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  קבלו הצעת מחיר משתלמת

  מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.