פתרון ממ"נים בקורס בימי שואה ופקודה

הקורס "בימי שואה ופקודה" הוא קורס חשוב לכל מי שלומד היסטוריה או מדעי המדינה. הוא מלמד על שואת יהודי אירופה ואת מה שקדם לה והוביל לבסוף לרעיון השמדת יהודי אירופה. במהלך הקורס נסקרים נושאים כמו המדיניות האנטי-ציונית של הרייך השלישי, חייהם של היהודים בקהילות באירופה, האתגרים העיקריים שאיתם חיו והתמודדו וכן תקופת השואה עצמה והשלכותיה.

לצד הסקירות ההיסטוריות והתוכן המחקרי הקשור להיסטוריית יהודי אירופה, מעלה הקורס לדיון גם את הצד הערכי והמחשבתי מאחורי התהליכים שעברו יהודי אירופה עד לשואה ומה נותר אחריה. בקורס, שבנוי משיעורים תיאורטים, סרטים וסרטונים שהוכנו במיוחד עבור הקורס ומאפשרים למידה היברידית, יש להגיש מספר ממ"נים – מטלות מנחה – המאפשרות למנחי הקורס לבחון כל תלמיד ואת תובנותיו מהקורס ולהעניק לו נקודות זכות שמאפשרות לסיים את הקורס בהצלחה.

 

אילו ממ"נים חובה להגיש לקבלת ציון בקורס?

כדי לקבל את נקודות הזכות בגין ההשתתפות והלמידה בקורס, על כל סטודנט להגיש מטלות, ממ"נים, במשקל של 15 נקודות זכות לפחות, זאת לצד קבלת ציון 60 לפחות בבחינת הגמר המסכמת. לכל סטודנט 25 נקודות זכות אפשרויות המחולקות ל-4 ממ"נים בסך הכל.

ישנם שלושה ממ"נים המעניקים 5 נקודות זכות כל אחד ממ"ן 11, ממ"ן 12 וממ"ן 13  ואילו ממ"ן 14 מעניק 10 נקודות זכות. ניתן לבחור להגיש רק חלק מהמטלות כדי להגיע למינימום 15 הנקודות ולא יותר מכך, למשל את שלושת הממנים 11-13; או את ממן 14 ורק עוד אחד משלושת הראשונים. עם זאת, מומלץ להגיש את כל הממ"נים כדי להקטין את משקל הציון של הבחינה בציון הסופי וכך אולי יגדל גם הסיכוי לציון גבוה בקורס.

ממ"ן 11 עוסק לרוב בהגדרת השואה וברדיפת היהודים באירופה ובצפון אפריקה. ממ"ן 12 עוסק במציאות בגרמניה שממנה צמח הנאציזם ובמנהיגים הפשיסטיים באירופה בתקופה שקדמה לשואה. ממ"ן 13 עוסק בדרך כלל בפתרון הסופי ובגטאות, וממ"ן 14 באישים ומחלוקות בחקר השואה.

 

איך עוקפים את הקושי בכתיבת ממ"נים ובהגשה שלהם?

לא פשוט להיות סטודנטים שמשלבים עבודה ומטלות נוספות ביומיום. הרעיון של לסיים יום עבודה, להקשיב לשיעור ארוך ואז לכתוב ממ"נים כדי לעמוד בציפיות בצורה הטובה ביותר, יכול להיות קשה ומעיק.

ישנן דרך יעילה להקל על עצמכם ולקצר תהליכים, והיא – להזמין מאיתנו פתרונות לממ"נים. מדובר בקיצור דרך משמעותי בדרך לקבלת הנקודות הדרושות לכם כדי לעבור את הקורס בשלום, במיוחד אם אתם  משלבים בין קריירה, בית ולימודים.

 

פתרון ממ"נים בקורס בימי שואה ופקודה

לאיזה ממ"נים אפשר להזמין מאיתנו פתרונות? לכולם! אנחנו בהאקדמיק מכירים היטב את הקורס בימי שואה ופקודה של האוניברסיטה הפתוחה, ויש לנו נסיון רב עם הממ"נים בקורס זה, שאמנם משתנים קצת משנה לשנה אך מתבססים על אותו חומר ואותם נושאים. תוכלו להזמין מאיתנו פתרונות לכל הממ"נים בקורס שואה ופקודה (10234):

 • פתרון ממ"ן 11 בקורס שואה ופקודה
 • פתרון ממ"ן 12 בקורס שואה ופקודה
 • פתרון ממ"ן 13 בקורס שואה ופקודה
 • פתרון ממ"ן 14 בקורס שואה ופקודה
 • צריכים ממ"נים אחרים או בקורסים אחרים? אל תהססו לפנות!

אם גם אתם מתמודדים עם העומס בלימודים ורוצים להגיש את הממ"נים לקורס "בימי שואה ופקודה" בזמן, תוכלו להזמין פתרון ממ"נים בתהליך מהיר ופשוט ולחסוך לעצמכם זמן, מאמץ ושעות שינה. אנחנו יעילים מאד ומתחייבים לדיסקרטיות. פשוט שלחו לנו למייל mmn@hackademic.co.il או בטופס למטה את כל החומר של המטלה (חוברת הקורס, ספרי הלימוד ומדריך הלמידה), ואנחנו נענה מהר עם הצעת מחיר, תאריך מסירה ולינק לתשלום. מיד לאחר התשלום נתחיל בעבודה ובתאריך המסוכם תקבלו פתרון מלא ומקורי לממ"ן, העונה על כל ההנחיות.

 

צריכים עזרה עם הממ"נים? מלאו את הטופס ושלחו:  צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

  שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  קבלו הצעת מחיר משתלמת

  מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.