פתרון ממ"נים במוסר ועסקים

מוסר ועסקים הוא קורס מתקדם, נדרשת בחירת נושא בתחילת הקורס

מוסר ועסקים – 10523 הוא קורס מתקדם באוניברסיטה הפתוחה, מה שאומר שחובה להגיש בו עבודה פרוסמינריונית, ואפשר להגיש בו עבודה סמינריונית אם בוחרים. כקורס מתקדם, יש בו הרבה מטלות חובה והן לא תמיד קלות לסטודנטים. לדוגמא, מטלה 11 בקורס מוסר ועסקים היא מטלת חובה. אמנם אין למטלה הזאת משקל בציון, אבל זה לא אומר שהיא לא חשובה. להיפך. במטלה הזאת אתם בוחרים נושא שילווה אתכם לאורך כל המטלות הבאות, לעבודה הפרו-סמינריונית, ואם תבחרו גם לעבודה הסמינריונית. בחירה לא נכונה של נושא בשלב הזה עשויה להקשות מאוד על פתרון המטלות בהמשך. לכן, מומלץ כבר בשלב זה לתת את בחירת הנושא למומחים שיבחרו עבורכם נושא שיקל עליכם בהמשך המטלות.

 

מטלות הבחירה – חובה להגיש שתיים מתוך שלוש

מטלות 12-14 הן בחירה ואפשר לבחור מתוכן שתיים (כלומר לוותר על אחת מתוך השלוש). מטלות אלה, ששתיים מהן חובה להגיש, גם הן אינן פשוטות עבור רוב הסטודנטים מכמה סיבות. ראשית, המטלות האלה דורשות את יישום החומר הנלמד על הנושא שבחרתם. בניגוד לממנים רגילים שבהם נדרש רק להבין את החומר הנלמד, כאן אתם נדרשים לא רק להבין אותו אלא גם ליישם אותו על הנושא שבחרתם, משימה שהיא יותר מורכבת מכיוון שהיא דורשת יותר ביטחון עצמי שלכם בכך שהבנתם את החומר. שנית, מטלות אלה דורשות לא רק שימוש בחומר הקורס אלא גם שימוש במאמרים אקדמיים והקפדה על כללי הציטוט, מה שהופך את הכתיבה ליותר מורכבת. סיבות אלה הן חלק מהסיבות לכך שסטודנטים רבים פונים לעזרה מקצועית בכתיבת ממנים 12, 13 או 14 על ידי כותבים מנוסים.

 

ממ"ן 15 – העבודה הפרו-סמינריונית

מטלה 15 היא מטלת חובה בקורס והיא למעשה העבודה הפרו-סמינריונית. לא ניתן לוותר על העבודה הפרו-סמינריונית ולסיים את הקורס. לכן אנחנו ממליצים לשלוח לנו את חוברת הקורס ואת הנושא שבחרתם ושאושר לכם מספיק זמן מראש ולא לחכות לרגע האחרון שאז כבר לא נספיק לעזור לכם עם ממ"ן 15 בזמן. אל תקלו ראש בממ"ן 15. השם ממ"ן עשוי להטעות כי התרגלתם שממ"נים הם יחסית קצרים, אבל כאן מדובר בעבודה פרו-סמינריונית בהיקף של כ-10 עמודים שרק מוצגת כממ"ן. נשמח לעזור לכם עם עבודה זו כדי שתוכלו להוריד אותה מהראש.

קבלו עזרה בממ"נים בקורס מוסר ועסקים

לקבלת הצעת מחיר לפתרון ממ"נים במוסר ועסקים פשוט שלחו לנו את חוברת הקורס למייל mmn@hackademic.co.il או באמצעות הטופס:


    צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

    שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

    קבלו הצעת מחיר משתלמת

    מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.