פתרון ממ"נים בדיני חוזים

גם לסטודנטים למשפטים של האוניברסיטה הפתוחה קשה לפעמים עם כל עומס המטלות, ובמיוחד כשצריך לשלב אותן עם שאר תחומי החיים כמו עבודה, משפחה, בילויים ועוד. פתרון ממנים בדיני חוזים יכול לעזור לכם לשחרר זמן פנוי בשביל דברים אחרים שאתם פשוט חייבים לעשות אבל לא מספיקים – בין אם זה להקדיש זמן למשפחה או לעבוד שעות נוספות בשביל הפרנסה ובין אם זה לבצע מטלות לימודיות בקורסים אחרים. בשביל להתמנודד עם העומס, פשוט העבירו אלינו את משימת פתרון הממ"נים ונשמח לעזור.

אילו ממ"נים כדאי להגיש בקורס דיני חוזים?

לפי דרישות הקורס יש להגיש שלושה ממ"נים מתוך ארבעה, אבל איך נדע באילו ממ"נים כדאי להתמקד? עיון במשקלי הממנים מעלה כי הניקוד של כל אחד מהממנים זהה, כך שהניקוד לא מהווה שיקול בבחירת הממ"נים. ממ"ן 12 הוא חובה ולכן כמובן שיש להגיש אותו.

ההתלבטות היא לגבי שני הממנים הנוספים, אילו שני ממ"נים מלבד ממ"ן 12 כדאי להגיש? התשובה היא שבנוסף לממן 12 שהוא חובה, כדאי להגיש את ממ"נים 11 ו-13. מדוע? אם נגיש את ממנים 13 ו-14 ותהיה בעיה כלשהי אם ממ"ן 14 (לא הספקנו להגיש בזמן, ציון לא משביע רצון וכד'), לא נוכל לתקן על ידי הגשת ממ"ן 11, כי התאריך שלו כבר עבר. לעומת זאת, אם נגיש את ממ"נים 11 ו-13, ותהיה בעיה עם אחד מהם, נוכל לתקן על ידי הגשת ממ"ן 14. לכן הגשת ממ"נים 11, 12, ו-13 בקורס היא המומלצת. אם כן, בקורס דיני חוזים מומלץ להגיש את הממ"נים הבאים:

 • ממ"ן 11
 • ממ"ן 12 (חובה)
 • ממ"ן 13

 

הממ"נים בדיני חוזים אינם קלים. ממ"ן 11 לדוגמא עוסק בכל ההיבטים המורכבים של חוזים שבעל פה וזכרון דברים ותקפותם; ובפגמים בכריתת חוזה. בדרך כלל המקרים שמובאים בשאלות בממן 11 הם מסובכים ביותר ומטעים בכוונה. בשביל לפתור את ממ"ן 12 נדרשת היכרות מעמיקה עם חוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות ועם המושגים כפייה כלכלית ועילת הטעות, פרשנות שגויה של החוק והמושגים עלולה להוביל לכשלון במטלה.

דרך אחת להתמודד עם הקושי היא לעבוד עם תשובות לממ"נים בדיני חוזים שאפשר בין היתר למצוא באתר ספיטבול spitball.co, ודרך נוספת ופשוטה יותר היא להיעזר בנו.

 

אילו ממנים אנחנו עוזרים לפתור?

לנו בהאקדמיק יש כותבים מנוסים במשפטים שיוכלו לעזור לכם בפתרון כל ממ"ן בקורס דיני חוזים באוניברסיטה הפתוחה:

 • פתרון ממ"ן 11 דיני חוזים (10800)
 • פתרון ממ"ן 12 דיני חוזים (10800)
 • פתרון ממ"ן 13 דיני חוזים (10800)
 • פתרון ממ"ן 14 דיני חוזים (10800)

 

 

איך זה עובד?

כדי שנוכל לעזור לכם עם פתרון הממ"נים שלחו אלינו את חוברת הקורס במייל mmn@hackademic.co.il או באמצעות הטופס ונשלח לכם בהקדם הצעת מחיר לפתרון הממ"נים.


  צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

  שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  קבלו הצעת מחיר משתלמת

  מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.