ניתוח תוכן איכותני

סטודנטים רבים נדרשים במהלך התואר לבצע ניתוח תוכן איכותני ולא תמיד יש להם זמן או חשק לבצע את זה. ניתוח תוכן איכותני יכול להופיע כתרגיל בפני עצמו (למשל – במסגרת קורס שיטות מחקר איכותניות), או במסגרת העבודה הסמינריונית, במקרה שאתם כותבים עבודה סמינריונית איכותנית או עבודה סמינריונית משולבת (כמותית + איכותנית). סטודנטים שכותבים עבודה סמינריונית איכותנית צריכים לבצע ניתוח תוכן איכותני כדי לכתוב את הממצאים, אבל בינינו – למי יש ראש לזה. בשביל זה אנחנו כאן. 

תורידו את זה לעצמכם מהראש

נתקעתם עם ניתוח תוכן איכותני? פשוט שלחו לנו את החומרים שאתם צריכים לנתח ואנו נוכל לבצע עבורכם את ניתוח התוכן במחקר האיכותני שלכם. ככה תבטיחו שניתוח התוכן מתבצע על ידי אקדמאים מומחים ומנוסים בניתוח תוכן במחקרים איכותניים כדי שתקבלו את התוצאה הטובה ביותר. אם עדיין אין לכם תמלילים של הראיונות אלא רק את ההקלטות – אתם לא צריכים לדאוג, כי יש לנו שירות משלים לניתוח התוכן – תמלול ראיונות. כלומר אם עדיין אין לכם תמלילים אתם לא צריכים להתחיל לחפש מתמלל, אתם יכולים פשוט לשלוח לנו את ההקלטות ונבצע עבורכם הכל ביחד את התמלול ואת הניתוח. 

כמה עולה ניתוח תוכן איכותני?

המחיר של ניתוח תוכן איכותני משתנה בהתאם לכמות התוכן שיש לנתח, היקף פרק הממצאים שאתם רוצים לכתוב, רמת המורכבות של המחקר הספציפי, והנחיות נוספות שיכולות להשפיע על המחיר. לכן הדרך היחידה שנוכל לחשב עבורכם את המחיר לניתוח התוכן האיכותני וכתיבת פרק הממצאים הוא שתשלחו אלינו:

 • את החומרים שאתם רוצים לנתח (למשל – תמלילי הראיונות או הקלטות הראיונות)
 • את ההנחיות לעבודה (במיוחד את ההנחיות לפרק הממצאים, למשל – היקף פרק הממצאים הנדרש, מבנה פרק הממצאים הנדרש וכד')
 • את החלקים הקיימים בעבודה, כמו למשל המבוא. חלק זה חשוב כדי שנדע להתאים את פרק הממצאים לשאלות המחקר ולמטרת המחקר שלכם. 

לאחר קבלת המידע הדרוש נוכל לשלוח לכם הצעת מחיר לניתוח התוכן ותקבלו מחיר מדוייק. 

עם או ללא כתיבת פרק ממצאים

חלק מהסטודנטים צריכים במסגרת ניתוח התוכן רק את כתיבת פרק הממצאים, ואין להם צורך בטבלאות המלאות במיון החומר לקטגוריות ולתמות. זה רלוונטי בעיקר כשכותבים סמינריונים ותזות, שזקוקים לפרק הממצאים ואין צורך ממשי בשלבי הביניים. לעומת זאת, חלק מהסטודנטים צריכים רק את חלוקת החומרים לקטגוריות ולתמות, והם לא צריכים את כתיבת פרק הממצאים. זה קורה בדרך כלל כשניתוח התוכן הוא תרגיל בלבד ואז ההגשה היא של החומר המעובד, או כאשר הסטודנטים רוצים לכתוב את פרק הממצאים בעצמם. לעתים נדרש גם וגם – למשל, כשכותבים תזה אבל בנוסף לפרק הממצאים המנחה דורש גם לראות את הניתוח. מאיתנו תוכלו לקבל את הניתוח איך שתרצו: רק את פרק הממצאים, רק את הניתוח, גם וגם, או את פרק הממצאים עם תמה אחת לדוגמא – והכל איך שתבחרו. 

אז למה אתם מחכים?

רוצים ניתוח תוכן למחקר איכותני? פשוט שלחו אלינו את החומרים וההנחיות למייל contact@hackademic.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס:


  פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת

   למה לעבוד איתנו?

   % 0
   דיסקרטיות
   % 0
   איכות
   % 0
   מחיר הוגן
   % 0
   מהירות

   פנו אלינו עכשיו

   ותנו להאקדמיק לפצח לכם את התואר

   קבלו הצעת מחיר משתלמת

   מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.