מה קרה לאתר seminarionit.co.il?

אתר סמינריונית seminarionit.co.il היה מאגר עבודות אקדמיות מסוגים שונים, שבו סטודנטים היו יכולים למכור את תוצרי הלמידה שלהם: עבודות סמינריוניות, סיכומי קורסים, פתרונות של תרגילים ומטלות מנחה, וכדומה. הפופולריות של אתר סמינריונית נבעה לא רק ממבחר הנאה של עבודות בנושאים ובתחומים שונים, שהצטבר במאגר לאורך השנים, אלא גם משום שהאתר היה יחסית נוח לשימוש ונעים לעין, תכונות שלא כל מאגרי העבודות כיום מצטיינים בהן. האתר עלה לאויר בשנת 2011, והיא אהוד בקרב כמה דורות של סטודנטים, עד להעלמותו המסתורית אחרי כעשור של פעילות. רבים תוהים לאן ומדוע הוא נעלם והאם הוא אי פעם ישוב, אז יצאנו לחפש תשובות.

 

לאן האתר נעלם?

לאחרונה, האתר נעלם מהרשת. גולשים ניסו נאמנים להכנס לאתר ולמרבה האכזבה קיבלו את ההודעה הבאה, הם חשבו שזה כשל זמני אבל לאחר נסיונות ממושכים דבר לא השתנה:

ביקור בעמוד הפייסבוק של האתר לא סיפק תשובות – הפוסט האחרון שם הוא מ-2017, ואין בו שום רמיזה על הסגירה העתידית, להיפך. פניה לבעלת האתר סיפקה תשובה לאקונית – היא לא מתעסקת בזה יותר, ולא סיפקה לכך הסבר. האתר ירד בכוונה ואין כוונה להחזירו.
הסטודנטים שבנו על האתר כפתרון נוח להתקדמות בתואר הצטערו על לכתו, אך יתרה מכן הסטודנטים שטרחו והעלו עבודות למאגר ותכננו על רווחי המכירות נותרו מאוכזבים בלשון המעטה.

 

מה האלטרנטיבות?

מאגרי עבודות יש לא מעט, אך השאלה היא האם הם אמינים – כמו שהם נפתחים כך גם הם יכולים להסגר. אמנם בתור רוכשי עבודות אין קושי מיוחד במעבר ממאגר אחד למאגר אחר אבל עבור המוכרים זהו טרטור. מסקירה של האתרים הקיימים כיום, בלט לטובה במיוחד אתר סמינריון seminarion.co.il. מעבר לעיצוב הנעים והממשק הנוח והאינטואיטיבי של האתר, ניכר כי זהו אתר מושקע ומתפתח באופן עקבי מבחינת תכנים נלווים. קרוב לודאי שבעלי אתר שמשקיעים בו כך בהתמדה – לא יסגרו אותו בקרוב, כך שיש על מה להסתמך. למעוניינים ברכישת עבודות כדאי לבדוק את אתר סמינריון משום שהוא מכיל מאגר גדול של עבודות שממויינות בצורה נוחה לחיפוש, ולמי שעד כה מכר את עבודותיו באתר סמינריונית נראה שבהחלט כדאי להעלות אותן מחדש באתר זה כיוון שנראה שיש בו תעבורה גבוהה, ושהוא לא הולך להעלם בעתיד הנראה לעין.

ואם חיפשתם בכל האינטרנט עבודה בנושא מסויים ולא מצאתם – אתם זוכרים שאנחנו כאן בשבילכם, נכון? צרו קשר בטופס או שלחו לנו במייל contact@hackademic.co.il את ההנחיות והחומר, ואנחנו נענה ממש ממש מהר.

צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר משתלמת

מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.