כתיבת עבודות פרוסמינריוניות

עבודה פרו-סמינריונית, נקראת גם פרו-סמינריון או פרה סמינריון, היא עבודה קטנה בהיקפה מעבודה סמינריונית אך עדיין דורשת לא מעט עבודה. העבודה נועדה להכין את הסטודנט לקראת כתיבת העבודה הסמינריונית, ולכן העבודה הפרוסמינריונית לא כוללת מענה לשאלות כמו עבודות הגשה אחרות, אלא דורשת מהסטודנט לקרוא מאמרים אקדמיים ולעבד אותם. זאת גם אחת הסיבות שעבודה פרה סמינריונית נקראת לעתים גם "מטלת ספרייה", מכיוון שהיא דורשת איתור של מאמרים אקדמיים, קריאה שלהם, הבנה שלהם, וכתיבת חיבור משלכם על נושא כלשהו שהוא נושא העבודה. 

תהליך כתיבת עבודה פרה-סמינריונית

בדרך כלל סטודנטים לא ניגשים לכתיבת העבודה הפרוסמינריונית שלהם מיד, אלא נדרשים על ידי המרצה לשלוח קודם הצעת מחקר לאישור. הצעת המחקר כוללת בדרך כלל את הנושא שעליו הסטודנט מתכנן לכתוב את העבודה, שאלת מחקר, ורשימה ביבליוגרפית ראשונית (רשימת המאמרים שישמשו לכתיבת העבודה הפרוסמינריונית). רק לאחר אישור הצעת המחקר, ניתן לסטודנט אישור להתחיל לכתוב את העבודה עצמה. 

עזרה בכתיבת הפרוסמינריון

גם שלב הצעת המחקר וגם שלב כתיבת העבודה עשויים להיות מסובכים לסטודנטים. במיוחד, סטודנטים חוששים שאם לא יעשו את הצעת המחקר נכון, הם "ייתקעו" עם נושא שקשה לכתוב עליו וייסתבכו עם העבודה עצמה. זאת אחת הסיבות שאנו ממליצים לסטודנטים לפנות לעזרה כבר בשלב הצעת המחקר. כך תבטיחו לעצמכם שהנושא שיאושר לכם יהיה קל לכתיבה. לעזרה בכתיבת הצעה לעבודה פרוסמינריונית שלחו את ההנחיות לעבודה הפרוסמינריונית למייל: seminar@hackademic.co.il או פנו אלינו באמצעות הטופס ואנו נחזור אליכם. 

גם סטודנטים שכבר הגישו את ההצעה לעבודה הפרוסמינריונית לפעמים מגלים שאין להם זמן או חשק לכתוב את העבודה עצמה. גם במקרה כזה נשמח לעזור. פשוט שלחו אלינו את הצעת המחקר שהגשתם יחד עם ההערות שהתקבלו להצעת המחקר וההנחיות לעבודה הפרוסמינריונית, ואנו נדאג לכל השאר.  

 

צריכים עזרה בכתיבת עבודה פרוסמינריונית?

מוזמנים ליצור קשר במייל: proseminar@hackademic.co.il או בטופס כאן למטה, ונחזור אליכם ממש ממש מהר. אל תשכחו לצרף את כל הקבצים וההנחיות כדי שנוכל ישר לשלוח הצעת מחיר בלי עיכובים 🙂  פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת


   למה לעבוד איתנו?

   % 0
   דיסקרטיות
   % 0
   איכות
   % 0
   מחיר הוגן
   % 0
   מהירות

   פנו אלינו עכשיו

   ותנו להאקדמיק לפצח לכם את התואר

   קבלו הצעת מחיר משתלמת

   מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.