הכנת פרזנטציה באנגלית

סטודנטים שאין להם פטור באנגלית נדרשים לקחת קורסים באנגלית במסגרת הלימודים, שמסייעים בשיפור ההבנה והכתיבה של אנגלית אקדמית. אם אתם במקרה בקורס כזה, ודאי נתקלתם, לצד מגוון עבודות אקדמיות באנגלית, בדרישה להציג פרזנטציה באנגלית למאמר או לנושא מסויים, שנועדה לבחון את יכולתכם באיסוף עיבוד והצגת המידע בשפה האנגלית. לרוב נדרש להגיש פרזנטציה באנגלית מתקדמים ב', אבל לפעמים גם בקורסים ברמות שונות.

לפעמים גם בקורסים שהם חלק מהתואר יש דרישות להגשת מטלות ועבודות שונות באנגלית, לדוגמא פרזנטציה באנגלית של מאמר או של נושא מסוים, או אפילו של הצעת מחקר.

 

על מה חשוב וכדאי להקפיד בפרזנטציה באנגלית מול קהל?

פרזנטציה באנגלית יכולה להיות מאד מלחיצה, אבל היא לא חייבת להיות. למרבה המזל במסגרת כיתתית אתם לא צריכים למכור שום דבר או לגייס שום משקיע. רק לעמוד בדרישות ולרצות את המרצה. צריך פשוט להרגע, להצמד לתכנית, ולדבר לאט – גם כדי לוודא שאתם מדברים נכון וגם בשביל שתהיו ברורים למאזינים. אם עושים מספיק חזרות זו ממש לא צריכה להיות בעיה. הנה כמה טיפים:

 • ככל שתתאמנו יותר, כך תהיו נינוחים יותר.
 • השתמשו באוצר מילים פשוט ובמשפטים קצרים בתחביר בסיסי. הימנעו משימוש במילים וביטויים מורכבים שאתם עלולים לטעות בהם.
 • כשאתם מתכוננים לפרזנטציה, הקליטו את עצמכם והאזינו. ככה תוכלו לדעת מה הקצב שלכם ולהעריך את מצבכם.
 • אל תדאגו לגבי המבטא. אף אחד לא מצפה מכם להפוך לדוברי אנגלית בן-לילה.
 • כדאי לעשות למצגת עריכה לשונית לפני שמציגים אותה.
 • נסו להירגע וליהנות, ככה תשדרו יותר ביטחון.
 • אם קובץ המצגת טוב, אין מה לדאוג. הצמדו לתכנית.

 

על מה חשוב וכדאי להקפיד בחלק הכתוב, כלומר במצגת?

כשמכינים את החלק הכתוב של הפרזנטציה, כלומר המצגת עצמה, חשוב שהכתיבה תהיה טובה ונכונה. מעבר לרמת האנגלית, יש גם רמה אקדמית שצריך להקפיד עליה. כמובן שגם רצוי שהמצגת תהיה אסתטית ומעוצבת באופן שתורם להעברת הרעיון. אם אתם מציגים מאמר, המצגת צריכה לשקף נכונה את המאמר. אם אתם מציגים נושא, המצגת צריכה להעביר בצורה מקיפה את הנושא על היבטיו השונים.

עם מצגת טובה, ברמה אקדמית ובאנגלית מושלמת – העמידה מול הכיתה הופכת להרבה יותר קלה. בחלק הזה אנחנו כאן בשביל לעזור לכם. אנחנו אמנם לא יכולים לעמוד בכיתה במקומכם אבל אנחנו בהחלט יכולים להכין לכם מצגת שתקפיץ את הפרזנטציה שלכם בכיתה בכמה רמות.

לקבלת הצעת מחיר להכנת מצגת פרזנטציה באנגלית שלחו אלינו את ההנחיות למייל englishpres@hackademic.co.il, או פנו באמצעות הטופס ואנחנו נחזור אליכם:


  צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

  שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

  קבלו הצעת מחיר משתלמת

  מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.