איך לבחור חברת כתיבת עבודות אקדמיות?

קיימים בשוק כותבים עצמאיים וחברות כתיבה רבות המציעים כתיבת עבודות אקדמיות. מנגד, חדשות לבקרים אנו שומעים על סטודנטים שנעקצו על ידי חברות וכותבים שכאלה, ונותרו קירחים מכאן ומכאן: הפסידו כסף, ולא קיבלו את העבודה שהובטחה להם.

אז אם לא ניתן להסתמך על הבטחות בפרסומים, איך כן בוחרים חברת כתיבה אקדמית? לא תמיד אפשר להתייעץ עם חברים, מפני שלא כל אחד מכיר אנשים שהתנסו עם חברות לכתיבת עבודות; והמלצות מזרים מוחלטים גם אינן תמיד אמינות. כמו כן סבר שהסטודנט מעוניין בדיסקרטיות לגבי הצורך שלו בעזרה ופניה לחברים אינה באה בחשבון. עם זאת, ישנן מספר שיטות שלא מערבות פניה לחברים ויכולות לבדוק את האמינות, הרצינות, רמת השירות ואיכות הכתיבה של חברת כתיבת עבודות לפני שמהמרים עליה עם כל הקופה.

 

חברה אמינה מבטיחה רק הבטחות שניתן לקיים

אם מישהו מתחייב לכם על ציון מסויים לעבודה הסמינריונית, רצוי להתרחק ממנו מפני שזו התחייבות שלא ניתן לעמוד בה בוודאות. זאת מכיוון שאין לו אפשרות להכנס לראש של המרצה ולדעת בדיוק איזה משקל בציון הוא נותן לכל חלק והיבט בעבודה. התחייבות לציון היא בהכרח התחייבות שקרית, כיוון שאין לאף כותב דרך לוודא שהוא יוכל לעמוד בה. מי שמתחייב לכם לציון כזה או אחר, אפילו ל"מינימום" כלשהו – הוא פשוט לא אמין וכדאי להתרחק.

עוד הבטחה בלתי הגיונית היא "מחיר גלובלי לעבודה". בכתיבת עבודות סמינריון, כל עבודה היא אחרת. ההנחיות של המרצים שונות מעבודה לעבודה, ההיקף של התוצר הסופי הנדרש שונה, וכמות העבודה הנדרשת למחקר גם היא שונה מעבודה לעבודה. להבטיח מראש מחיר גלובלי לכל עבודה סמינריונית שהיא מבלי לראות את ההנחיות – זה פשוט לא הגיוני בכלל, אלא אם מראש מתכוונים לעשות עבודה גרועה וחפיפניקית. לכן מי שמציעים מחיר גלובלי לעבודה, מיד חשודים בכך שהם לא מבינים בתחום שהם מתמיירים להציע בו שירות. מומלץ מאד, על אף שאולי זה מפתה, לא לפנות למי שמציע מחיר גלובלי לעבודה.

לעומת זאת, הנה מספר הבטחות הגיוניות ואפשריות שחברה יכולה להבטיח וגם לקיים: אמינות, עמידה בלוח זמנים והתייחסות מלאה להנחיות שהתקבלו מהלקוח.

 

חברה אמינה נותנת הצעת מחיר רק לאחר קבלת כל ההנחיות

כחלק מההבטחות הבלתי אפשריות, חברה שמבטיחה מחיר על סמך הנחיות חלקיות, לפני שקיבלה ממש הכל עד פיסת האינפורמציה האחרונה והקטנה ביותר שקשורה לעבודה – עלולה לסבך אתכם בהמשך. אם תלכו עם מי שסוגרים אתכם מחיר לפני שקיבלו את כל-כל ההנחיות, יש לכך כמה תוצאות אפשריות – וכולן גרועות:

1) העבודה שתקבלו מהם לא תתאים להנחיות שהמרצה נתן, ותקבלו ציון נכשל.

2) אם תשלחו להם את יתר ההנחיות אחרי שקיבלתם ואישרתם את הצעת המחיר והם התחילו לעבוד – יתכן מאד שהדבר יהיה כרוך בתשלום נוסף גבוה מעבר למה שתכננתם, ובחריגה מהלו"ז שסוכם.

3) התחייבות למחיר ללא שליחת הנחיות עלולה להעיד על כך שמלכתחילה אין לחברה כל כוונה לבצע את העבודה ולכן לא אכפת לה אילו הנחיות אתם שולחים.

לכן, אם חברת כתיבה אקדמית סירבה לתת לכם הצעת מחיר מבלי לקבל מכם את כל ההנחיות והחומר הדרוש – זה דווקא סימן לרצינות!

 

מהירות התגובה לפניה הראשונית יכולה להעיד על המשך ההתקשרות

כאשר בתחילת ההתקשרות מהירות המענה לפניות שלכם היא איטית, זה יכול להוות רמז מטרים ומדאיג לכך שכשתצטרכו את העבודה שלכם במועד המסוכם – התגובה תהיה איטית או לא קיימת, ואתם עלולים להשאר בלי עבודה ובלי כסף. לעומת זאת, אצל חברה שעונה בזריזות לפניותיכם ושאלותיכם יש יותר סיכוי לתגובה מהירה בזמן אמת ולעמידה בלוח הזמנים. לכן אפשר ללמוד הרבה על רמת הזמינות ומהירות המענה כבר משלב התקשורת הראשונית, ומומלץ להעדיף לעבוד עם חברה שמגיבה מהר.

 

התחייבות ללוח זמנים מדוייק כבר בהצעת המחיר

אם קיבלתם הצעת מחיר בלי תאריך מסירה מדוייק, הדבר מראה על חוסר רצינות משווע מצד נותן השירות. "בערך חודש" זה פתח לויכוחים – בערך חודש החל ממתי? כמה זמן זה "בערך"? סמוך לתאריך ההגשה שלכם תכנסו לויכוחים ועימותים, תהיו שרויים במתח ואי-ודאות, ואתם עלולים לאחר את תאריך ההגשה. כמו כן יש סיכוי שלא תקבלו דבר. חברה שנוקבת בתאריך מדוייק שבו היא מתחייבת למסור את העבודה היא בסבירות גבוהה יותר חברה רצינית שבאמת מתכוונת למסור לכם את העבודה בזמן. לכן כאשר בוחרים חברת כתיבה אקדמית כדאי לוודא שזו חברה שמתחייבת על זמן מסירה מדוייק.

 

טיפ לסיום: אפשר לבדוק עם הבוהן לפני שקופצים ראש

מצאתם חברת כתיבה אקדמית שעושה רושם טוב? אל תתחילו מיד עם להפקיד בידיה את כל העבודה סמינריונית. הזמינו ממנה קודם כל סיכום מאמר או חלק קטן מהעבודה (למשל פרק מבוא או סקירת ספרות), וכך תוכלו לבדוק:

  • האם החברה עמדה בלו"ז שהובטח?
  • האם איכות הכתיבה מספקת?
  • האם התוצר עונה על כל ההנחיות ששלחתם?

אם כן, תוכלו להזמין מחברה זו את כל יתר חלקי העבודה בראש שקט, אחרי שראיתם שזו חברה שעומדת במילה שלה ומספקת עבודות כתובות היטב.

לאור כל הדרכים האלה לבדיקת חברת כתיבת עבודות – אתם יותר ממוזמנים לבדוק אותנו. פנו אלינו והיווכחו שאנחנו עונים מהר, שולחים הצעת מחיר עם לו"ז מדוייק, ובהחלט לא שולחים הצעת מחיר בלי לקבל את כל ההנחיות (אז אל תשכחו לצרף אותן למייל!): seminar@hackademic.co.il וכשתקבלו את התוצר הוא כבר ידבר בעד עצמו.

צריכים עזרה בכתיבת עבודה אקדמית?

שלחו לנו הודעה ונחזור אליכם בהקדם

קבלו הצעת מחיר משתלמת

מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.