אודות

האקדמיק היא קבוצה של כותבי עבודות ששמה לעצמה מטרה לעזור לכל סטודנט וסטודנטית שמרגישים תקועים בתואר.

כיום אנו יכולים לומר בגאווה שאנחנו עוזרים במטלות אקדמיות לסטודנטים בכל העולם. באתר תמצאו, לצד שירותי תמלול וסיכום מאמרים במגוון נושאים, את השירותים הבאים:

כתיבת עבודות סמינריוניות

חלק מצוות הכותבים שלנו מתמחה בסיוע כתיבת עבודות סמינריוניות לצורך סיום התואר. התוכן שהכותבים שלנו יוצרים תמיד עומד בסטנדרטים האקדמיים הנדרשים. לעולם לא נחזיר ללקוח עבודה שאינה מקורית או עומדת בחוקי הכתיבה האקדמית.

פתרון מטלות

צוות הכותבים שלנו מציע סיוע גם בפתרון מטלות. אל תחשבו שבגלל שמדובר במטלה קצרה יותר, הכותבים שלנו משקיעים בה פחות. צוות הכותבים שלנו לוקח פתרון מטלות ברצינות רבה, והדבר ניכר באיכות המטלות.

כתיבת עבודות באנגלית

צוות הכותבים באתר מציע גם שירות של כתיבת עבודות באנגלית. זה לא משנה אם אתם סטודנטים באוניברסיטה בישראל או בחו"ל – אם אתם צריכים עזרה בכתיבת עבודות באנגלית, לצוות הכותבים שלנו יש מה להציע לכם.

פתרון ממ"נים

צוות הכותבים שלנו מעניק שירות גם לסטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, אשר מחפשים עזרה בפתרון ממ"נים. לאורך השנים יצא לצוות הכותבים שלנו לסייע בפתרון מטלות מנחה רבות, במגוון רחב של תחומי ידע.

צרו קשר

נשמח לעזור לכם בכל מטלה או עבודה, מוזמנים ליצור קשר בטופס או לשלוח מייל: info@hackademic.co.il ונחזור אליכם ממש ממש מהר.

פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר משתלמת

  למה לעבוד איתנו?

  % 0
  דיסקרטיות
  % 0
  איכות
  % 0
  מחיר הוגן
  % 0
  מהירות

  פנו אלינו עכשיו

  ותנו להאקדמיק לפצח לכם את התואר

  קבלו הצעת מחיר משתלמת

  מלאו את כל הפרטים וציינו סוג ונושא העבודה. אנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.